Idź za marzeniami

Idź za marzeniami

Chcę zmienić pracę miejsce zamieszkania, to nie jest dla mnie. Minęły dwa miesiące i znowu chcę zmienić prace i miejsce zamieszkania. Ile razy można to samo słuchać?

-Byłem na mszy w niedzielę i wszystko ustaliłem z Jezusem, ma dać mi znak w ciągu tygodnia, czy mam zostać jeszcze do grudnia – stycznia czy jechać od razu.

-To musi być twoja decyzja, wiem, że dostaniesz znak od Jezusa, ON zawsze odpowiada. Możesz jechać wszędzie i być wszędzie, jakie są twoje marzenia? ale tak konkretnie? Jeśli to będzie twoja decyzja wtedy będzie  cud!!! Weź to do serca, nie bój się realizować swoich marzeń, Bóg chce Ci błogosławić, ale musisz być prawdziwy przed NIM!!!

-Miałem ci nic nie mówić, ale nie wytrzymałem. Jezus dał mi w środę znak. Wiedziałem, że muszę stąd wyjechać ,ale chciałem tu jeszcze przezimować i potrzebowałem konkretnego znaku, tak się modliłem w niedzielę. znaku który by mnie przekonał i poruszył. Wyobraź sobie, ze osoba, którą najbardziej lubiłem, która mi pomagała, zastępowała, nagle w środę zachowywała się tak jakby wszystko w niej mówiło do mnie- wyjeżdżaj stąd szybko. Ale jestem poruszony! To był ktoś, kto nigdy tak się nie zachowywał. Od razu wiedziałem, że to jest ten znak od Boga, abym nie zwlekał z realizacją swoich marzeń..

Za chwilę słyszę – dzwoniłam w sprawie noclegu i wiesz co, ta osoba powiedziała, że jest nocleg i będzie praca, Normalnie w szoku jestem. I wiesz ze ja jej to powiedziałam! Matko szok!

– Skoro Jezus powiedział – znajdzie pracę i nocleg, gdy pójdzie za marzeniami i będzie cud, to co się dziwisz, to jest konkret.

Jak będziesz mieć wiarę będziesz mieć pracę! Idź za marzeniami, przecież Bóg chce nas uszczęśliwiać!

Wydarzyło się naprawdę, 30.08.2020 (niedziela), 03.09.2020, 06.09.2020