Projekty Dzieła

Projekty czyli konkretne dobro duchowe i materialne do wykonania powstają z natchnienia Ducha Świętego, z potrzeby serca bliźniego, z wydarzeń które się dzieją.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o konkretnym projekcie napisz lub zadzwoń apostolowiemilosci@gmail.com / Kontakt tel. 607 300 013

Pomóż nam ewangelizować ubogich i strapionych, smutnych, bezdomnych, uzależnionych, samotnych, tych co nie znają Boga lub zagubili drogę do Niego. / Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych

Na wsparcie finansowe naszych działań prosimy o wpłaty na konto FUNDACJI

Fundacja Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych
Cele Fundacji – link
Statut Fundacji – link

Konto Bankowe 03 1140 2004 0000 3602 7927 0193

Wpłata tytułem – na cele statutowe

NIP 9562355167 /  Regon 384542686 / KRS 0000806420

e-mail apostolowiemilosci@gmail.com

Telefon 607 300 013

Poniższe projekty są w stałym zapotrzebowaniu i wykonywaniu, dołącz do nas, będzie więcej dobra, Jeśli masz jakiś nowy pomysł lub potrzebę odezwij, Jeśli chcesz zaprosić chór bezdomnych śpiewających Słowo Boże z założonego przeze mnie kanału Mandukacja zaproś nas.

1. Pomóż nam pomagać !!!- Jeśli znasz / spotkasz osoby, które nie znają Boga, albo są w ludzkim dole rozpaczy i zagubienia uzależnieni, bezdomni, osoby tak smutne, że wołają o śmierć i nie widzą wyjścia ze swojej sytuacji, osoby, o których wszyscy mówią nie ma już ratunku, to do takich właśnie osób posyła nas Jezus i czyni cuda dla nich, bo są Jego największym Skarbem. Jeśli spotkasz osobę w potrzebie Zapytaj się czy chce spotkać Jezusa, usłyszeć o Bogu, który prawdziwie kocha, czy chce zmienić swoje życie razem z NIM, czy chce usłyszeć, co Żyjący Bóg robi dzisiaj i może dla nich zrobić tak wiele z miłości, Jeśli ta osoba powie tak, chcę poznać, chcę zmienić swoje życie, chcę spróbować, nie chcę tak żyć wówczas proszę wsadź ją do pociągu, przywieź samochodem, daj numer telefonu nawet napisz na zwykłej kartce, wówczas my w Imię Jezusa jej pomożemy, aby Go spotkała i nigdy już nie będzie sama, bo spotykając Jezusa stanie się Apostołem Miłości. My taka osobę ubierzemy, nakarmimy, porozmawiamy, pomodlimy się, opowiemy o cudach Jezusa, pośmiejemy się razem, wyspowiadamy, pójdziemy razem na mszę świętą, zawieziemy na detoks i terapię, będziemy odwiedzali, dzwonili, wyślemy do Maryi, damy rower, świętowali razem urodziny, rocznicę modlitwy o Ducha Świętego, spowiedzi, pierwszej mszy świętej, czy  trzeźwości itd. / wysyłamy darmowe obrazki z modlitwą i kontaktem, pomóż nam pomagać. Chcesz ? Posłuchaj co się stało po daniu małej karteczki

2. Reanimacja serca – czyli wykonywanie własnoręcznie serce rozdawanych razem z modlitwa osobom smutnym, strapionym, na terapiach, w szpitalu. Czasami nie wydaje się, ze nie masz co dać innym, daj mi serce, dopisz do niego JEZUS CIE KOCHA, dodaj fragment z Pisma Świętego – jak to działa ? Wykonujesz serca- technika dowolna – Szyjesz, robisz na szydełku z papieru serca i nam je przysyłasz, abyśmy rozdawali je w czasie ewangelizacji, zawsze zostaniesz poinformowany, gdzie zostały serca rozdane, w ten sposób włączasz się czynnie w reanimację czyjegoś serca lub je sam rozdajesz. Chcesz dołączyć ?

3. Otulamy szalikami – czyli masz resztki wełny w domu, i z tych resztek robisz szaliki, modląc się jednocześnie z miłością za osoby, które te szaliki dostaną, przesyłasz te szaliki, które rozdajemy w sezonie zimowym bezdomnym, zawsze otulenie takim szalikiem poprzedza modlitwa z ta osobą o Ducha Świętego i oddanie przez nią życia Jezusowi / projekt powstał dzięki Eli, która przyszła z myślą mam resztki wełny, jak mogę się dołączyć do pomocy, nie mogę iść na ulice, a może być zaczęła robić szaliki ? i tak do dzisiaj rozdawane są szaliki. Do projekty włączyły się kolejne osoby, robiące w zaciszu swojego domu szaliki i modlące się za osoby, które je otrzymają. Chcesz dołączyć ?

4. Rowerem w nowe – czyli zbieramy urywane rowery i przekazujemy je konkretnym osobom w potrzebie, osobom po wyjściu z terapii, domom terapii uzależnień, ośrodkom wychowawczym. Wiele osób musi nauczyć się żyć na nowo rozwijać swoje pasje,m patrzeć na świat z roweru ? Jeśli masz rower, które nie używasz przekaż nam, zrób zbiórkę swoich rowerów w miejscu gdzie mieszkasz przyjedziemy po nie, aby je dalej przekazać. Chcesz dołączyć ?

5. Anielskie piórka – wysyłamy wykonane włąsnoręcznie półprodukty piórka z dżinsu wraz ze Słowami z Pisma Świętego, trzeba je wyczesać, zapakować, wyciąć Słowa Boże i możesz rozdawać. Chcesz dołączyć ?

6. Podziel się Słowem – szukamy ofiarodawców Pisma Świętego , które rozdajemy w czasie spotkań na ulicy, w szpitalach, na terapiach, w schroniskach. Wpłać na konto datek z dopiskiem PISMO ŚWIĘTE albo prześlij nam PISMA ŚWIĘTE do rozdawania

7. Wyślij do Maryi – pomoc dla osób w bardzo trudnej sytuacji duchowej i materialnej, aby mogły wraz ze wspólnotą ludzi wiary wyjechać na pielgrzymkę do Medjugorie. Widzimy jak wiele dokonuje się w czasie takich wyjazdów, spowiedź z życia, pierwszy w życiu różaniec, uśmiech na twarzy, nowi ludzi.

8. Posługa Słowa – co tygodniowe spotkania on-line otwarte na darmowej platformie internetowej dostęp przez komórkę czy komputer, aby wspólnie uwielbić Boga, czytać Słowo Boże, dzielić się NIM, oraz dzielić świadectwami z życia z Bogiem, mogą łączyć się ludzie mieszkający w różnych miejscach, krajach, chorzy i zdrowie, ci którzy dziergają szaliki czy szyją serca, aby być razem i zobaczyć co Bóg robi! Chcesz dołączyć aby wspólnie wzrastać i czynić dobro ?

9. Wakacje z JEZUSEM – Najlepsze jest to co dostajesz za darmo, bo Bóg kocha nas za darmo, a wielu mówi przeciwnie – za wszystko trzeba w życiu płacić. Czy wierzysz, że Bóg kocha Cię za darmo ? Ze posłał swojego Syna na świat, aby nas wykupił z niewoli grzechu i zrobił to z miłości, darmowej miłości, miłości, która wszystko uprzedza, miłości która JEST na samym początku wszystkiego! On już za nas wszystko zapłacił z Miłości! Pośród nas są osoby ubogie, chore, strapione, wśród takich osób posługuję. Czy chciałbyś taka osobę przyjąć do swojego domu na wakacje, na kilka dni, na tydzień ? Może nigdy w życiu nie była ta osoba uboga i strapiona nigdy nad morzem, czy w górach, może nie odwiedziła Twojego miasta, a może nie ma z kim pogadać, chciałaby poznać Ciebie, a Ty chciałbyś ją przyjąć jak Jezusa do swojego domu, i przyjąć ja w Imię JEZUSA na takie darmowe krótkie wakacje, dać jej spanie, jedzenie, kawałek swojego czasu, pokazać piękne okolice, wspólnie pomodlić się, pośpiewać, porozmawiać. Takie osiem błogosławieństw ( Mt 5,1-8 ) wprowadzić w te wakacje w swoje życie. Osobiście doświadczyłam gościny gdy była w potrzebie w Imię Jezusa i sama też gościłam. Wiem jakie cuda się wydarzają! Jeśli mówisz tak i chcesz gościć osoby ubogie i strapione – proszę o kontakt- tel. 607300013 /po prostu zadzwoń !