Apostołowie Miłości

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych rodzi Apostołów Miłości, uczniów Jezusa idących dalej z miłością Jezusa, pragnąc więcej i więcej Boga Żywego i Jego Miłości dla siebie i innych.

Apostoł Miłości – roznosi radosną woń miłości, pomnaża dary, wnosi światło, śmieje się pomimo burzy, mówi prawdę z miłością, dzieli się bez proszenia,  przyprowadza ludzi, uwolniony w przebaczaniu sobie i innym, żyje Miłością dwóch serc – Serce Jezusa i Serce Maryi, są jak dwa filary Eucharystia a w niej obecny Żywy JEZUS i Maryja prowadząca do JEZUSA. Największymi apostołami Miłości są Ci, co wyszli z największego ucisku, z dołu rozpaczy, z uzależnienia, z ciemności grzechu, z braku miłości do Największej Miłości, Ci co poznali największą MIŁOŚĆ, BOGA ŻYWEGO!

Apostoł Miłości dotknięty Bożą Miłością chce kochać jak Bóg.

Bóg kocha nas za nic, za darmo. Bóg kocha nieodwołalnie i nigdy zdania nie zmieni. On kocha nas z bliska, po każdego po imieniu. Miłość Boża jest nam okazywana, objawia się nam, widzimy ją i czujemy, bo Jego Słowo zawsze rodzi owoce. Bóg jak najlepszy Ojciec kocha nas mądrze, każdego indywidualnie, zgodnie z naszymi pragnieniami i marzeniami, naszym powołaniem, które ma nas uszczęśliwiać.

Jak Maryja niosąca Ducha Świętego kierując się wymiarem charyzmatycznym i ewangelizacyjnym pragniemy wraz z Maryją poprzez posługę miłości prowadzić do Jezusa Miłosiernego.

Jeśli chcesz dołączyć do rodziny Apostołów Miłości napisz/ zadzwoń

e-mail: apostolowiemilosci@gmail.com

tel. 607 300 013