Narodzony w Medjugorie

Narodzony w Medjugorie

Inny człowiek, narodził się na nowo w Medjugorie, nowy umysł, nowe serce, łagodność, dobroć, pełen radości i emocji, czuł się potrzebny, miał poczucie, że wiele zła się dokonało w jego życiu, ale że to jednak nie jest ważne, że jest tu i teraz, nowa przyszłość. Tak opowiada Edziu o Stachu

Narodzony w Medjugorie

Jezus niech będzie uwielbiony

więcej – Cały czas noszę przymierze

Stachu zmarł tragicznie w pożarze w niewyjaśnionych okolicznościach 10 czerwca 2020 około godziny 22 w przeddzień Bożego Ciała, jego pogrzeb odbył się 19 czerwca 2020 w święto Najświętszego Serca Jezusa o godzinie 11, dokładnie w rok jak razem jechaliśmy do Koszalina 19 czerwca 2019 była to też wigilia Bożego Ciała. W przeddzień jedliśmy ciasto i modliliśmy się o Ducha Świętego, aby mógł zacząć nowe życie, bo chciał zmienić swoje życie. Byliśmy razem na rekolekcjach w Tarnowie o Eucharystii, o jego śmierci dowiedziałam się dokładnie w godzinę jego pogrzebu, niezwykłe zbiegi okoliczności, jak to się w Kościele mówi Niezwykły Przypadek to najlepsze Imię Ducha Świętego! Często do Stacha mówiłam, Ty jesteś cudem Wigilii Bożego Narodzenia, który wydarzył się w Wigilię Bożego Ciała!

Pomódl się ze mną za zmarłego Stacha

Nakłoń, Panie, ucho ku prośbom pokornie przez nas zanoszonym do Twego miłosierdzia i umieść w krainie pokoju i światłości duszę Stacha., której kazałeś odejść z tego świata, oraz włącz ją do społeczności Twoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby ta modlitwa wyjednała zbawienie duszy Stacha, za którym pokornie błagamy. Prosimy Cię, Panie, uwolnij od więzów grzechu duszę Stacha., aby wskrzeszony żył w chwale zmartwychwstania wśród Twoich świętych i wybranych. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.