28.11.2019 Kawa z Przyjacielem początek

28.11.2019 Kawa z Przyjacielem początek

Kawa z Przyjacielem

Dzisiaj wreszcie ustaliłam w każdą pierwszą środę m-c o godzinie 17 będzie spotkania

Dzielimy się radością, że od dnia 4 grudnia 2019 to jest w każdą pierwszą środę każdego miesiąca o godzinie 17, w dzień Matki Bożej Nieustającej Pomocy, będziemy spotykać się przy kawie i ciastku z mieszkańcami Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 82-84.

Różne były propozycje nazwania tych comiesięcznych spotkań Kawa z Królem, Kawa z Przyjacielem, Kawa z mocą, Kawa z prądem, Kawa z dobrą nowiną, przy kawie o troskach, Kawa z miłością, Boska kawa, u Jezusa na kawie, Królewska kawa z Jezusem, Niebiańska kawa. Dziękujemy za wszystkie propozycje.

Ktoś kiedy po wyjściu po swojej pamiętnej spowiedzi powiedział głośno do mnie na cały kościół, wiesz co mi powiedział ksiądz w trakcie spowiedzi ?- Jezus jest moim Najlepszym Przyjacielem! I to było największe odkrycie życia i najważniejsze!

Jezus chce być naszym Królem, Jego powinniśmy wybierać jako swojego Pana i Króla, ale Jezus JEST i chce być najpierw naszym Najlepszym Przyjacielem!!

i dlatego od 4 grudnia 2019 ( środa) zapraszamy JEZUSA Najlepszego Przyjaciela na kawę do Schroniska w Toruniu na „Kawę z Przyjacielem”.