28.05-04.06.2024 John Leary / USA /

28.05-04.06.2024 John Leary / USA /

Orędzia od naszego Pana Jezusa Chrystusa – aktualizacja 28 maja – 4 czerwca 2024 r.

https://johnleary.com

TŁUMACZ – google tłumacz

Wtorek, 4 czerwca 2024 r.:

Jezus powiedział: „Mój ludu, pragnienie całkowitej kontroli faryzeuszy jest bardzo podobne do pragnienia Demokratów, którzy również pragną całkowitej kontroli. Biden i Demokraci próbują wykorzystać nielegalnych imigrantów jako głosy, aby wygrać wybory. Ich środki są sprzeczne z waszymi prawami i waszą konstytucją, które całkowicie lekceważą. Ich kłamstwa i oszustwa pokazują hipokryzję w ich działaniach. Mówią jedną rzecz, aby ukryć zło, które czynią. Demokraci wykorzystują swoją kontrolę nad prawem, aby móc prześladować i kontrolować swoją opozycję. Macie słabego przywódcę w Bidenach, a inne kraje będą próbowały wykorzystać tę słabość przed waszymi wyborami. Jeśli nadejdzie gorsza wojna, zostaniecie wezwani do bezpiecznych Moich schronień, gdzie Moi aniołowie będą was chronić. Kocham Mój lud, ale będziecie musieli ostrożnie przygotować się na wszystkie nadchodzące wydarzenia”.

Poniedziałek, 3 czerwca 2024 r.: (Św. Karol Lwanga i Towarzysze)

Jezus powiedział: „Mój synu, wszyscy cierpliwie czekaliście na Moje Oświecenie Sumienia, czyli „Ostrzeżenie”. Podróżowałeś szybko długim tunelem, aż stanąłeś przede Mną, aby dokonać swojego mini-osądu. Nagromadziliście łaski w niebie za dobre uczynki i modlitwy. Każdy musi cierpieć z powodu waszej ludzkiej kondycji. Oznacza to, że podczas swego ziemskiego życia będziesz musiał znosić ból i problemy zdrowotne. Gdy już dokonasz osądu, doświadczysz celu. Dowiecie się, że przychodząc do Moich schronień, będziecie chronieni przed złymi. Zostaniecie ostrzeżeni, abyście nie przyjmowali znaku bestii i nie oddawali czci Antychrystowi. Wezwę Moich wiernych do Moich schronień Moją wewnętrzną mową. Nie bójcie się, bo Moi aniołowie będą was chronić.”

Jezus powiedział: „Mój synu, mówiłem ci, że wyzdrowiejesz z zapalenia oskrzeli. Miałeś trudności z kaszlem i spaniem na brzuchu, aby przestać kaszleć. Zachowaj cierpliwość, a resztki kaszlu znikną. Codziennie módlcie się o zdrowie swoje i całej swojej rodziny. Słyszysz pewne oznaki wskazujące, że wydarzenia mogą przyspieszyć. Trzymajcie się więc blisko Mnie w modlitwie i bądźcie gotowi, kiedy zawołam ludzi do Moich schronień”.

Niedziela 2 czerwca 2024 r.: (Najświętsze Ciało i Krew Jezusa, Boże Ciało)

Jezus powiedział: „Ludzie mój, oddałem wam Moje Ciało i Krew podczas każdej Mszy św., kiedy przyjmujecie Komunię Świętą. Kiedy kapłan konsekruje hostię i wino, zostają one przeistoczone w Moje Ciało i Moją Krew. Mój dar eucharystyczny pozwala Mi być z wami przez cały czas w Moim tabernakulum i w monstrancji podczas adoracji. Dziękuję wszystkim Moim wiernym, którzy odwiedzają Mnie w godzinach Adoracji. Mój Najświętszy Sakrament ma moc, pomagając wam duchowo i fizycznie. Widzieliście także cuda eucharystyczne, gdy na konsekrowanej Hostii pojawia się krew. Odwiedziliście Lanciano we Włoszech i Los Teques w Wenezueli, gdzie miały miejsce takie cuda eucharystyczne. Te cuda zostały dane tym ludziom, którzy nie wierzą, że Moja Prawdziwa Obecność jest w każdej konsekrowanej Hostii”.

Jezus powiedział: „Moi ludzie, widzicie, jak Biden i Demokraci niszczą wasz kraj. Wasze otwarte granice stanowią rażące naruszenie prawa granicznego, a Biden pozwala kartelom narkotykowym kontrolować waszą granicę. Widzisz fentanyl przywożony z Chin, który zabija twoich młodych ludzi. Nadmierne wydatki Bidena spowodowały deficyty i wysokie zawyżone ceny. Słabość Bidena przyspieszyła wojny w Izraelu i na Ukrainie. Niedawne oświadczenie Bidena, że ​​Ukraina może użyć amerykańskiej broni do ataku na Rosję, rozwścieczyło Putina, co może spowodować szerszą wojnę lub atak na Twój kraj. Moi ludzie muszą być gotowi do wyjazdu do Moich schronień, kiedy przyniosę Moje Ostrzeżenie i Moją wewnętrzną mowę. Można było zobaczyć poważniejsze sygnały wojenne, gdy Rosja mogła zdecydować się na atak na kraje europejskie. Módlcie się o zaprzestanie tych wojen, które mogą wymknąć się spod kontroli”.

Sobota, 1 czerwca 2024 r.: (Św. Justyn, Pierwsza Sobota)

Jezus powiedział: „Ludzie mój, bardzo was wszystkich kocham i ta wizja pokazuje wam, jak ważne jest słuchanie Moich słów zawartych w Piśmie Świętym. Te Moje słowa są twoim duchowym skarbem, który musisz trzymać blisko serca. Wierzcie w Moje słowa, że ​​w Moim czasie pomogę wyleczyć wszystkie wasze dolegliwości. Mówiłem ci, że cię uczynię lepszym, więc wierz i słuchaj Moich obietnic. To życie jest miejscem, w którym możesz nauczyć się kochać Mnie i swojego bliźniego jak siebie samego. Bez względu na trudności, jakie napotkasz w swoim ludzkim życiu, zaufaj Mi, że pomogę ci na twojej drodze do nieba. To życie przemija, ale ci ludzie, którzy są Mi wierni, będą cieszyć się życiem wiecznym w niebie, które ci obiecałem. Wasza radość w niebie nie będzie miała końca”.

Piątek, 31 maja 2024 r.:

(Msza pogrzebowa za Jana Haubera) Jezus powiedział: „Mój ludu, to była piękna Msza św. za Jana, z ładnym śpiewaniem hymnów przez kantora. Jan wkrótce będzie w niebie podczas jeszcze kilku Mszy św. Johnowi było przykro, że musiał opuścić swoją kochającą rodzinę, ale kocha was wszystkich i będzie się za was modlił. Miłym akcentem było rozdawanie kartek Koronki do Bożego Miłosierdzia. To jest modlitwa, którą możesz modlić się za wszystkie zmarłe dusze. Cała rodzina musi pozostać blisko Mnie na swojej drodze do nieba. Kocham każdą duszę i proszę, abyście i wy kochali Mnie”.

Jezus powiedział: „Moi ludzie, doskonale wiecie, jak Biden i Demokraci niszczą wasz kraj i odbierają wam wolności. Zła elita czci szatana i realizuje diabelskie plany. Celem tych złych elit jest przejęcie waszego kraju i uczynienie go częścią Północnoamerykańskiej Unii Ameryki, Kanady i Meksyku. Źli nie chcą zwycięstwa Trumpa, bo to znacznie opóźniłoby ich plany. Nie zdziwcie się zatem, jeśli ci źli przestaną nadchodzące wybory, aby móc kontynuować przygotowania do przejęcia świata przez Antychrysta”.

(Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny) Nasza Błogosławiona Matka powiedziała: „Moje drogie dzieci, jak bardzo was wszystkich kocham i dziękuję wam, Mój synu, za zaszczycenie mnie przez cały maj i teraz podczas mojego Nawiedzenia. Przesyłam wasze intencje dobrego zdrowia mojemu Synowi Jezusowi. Zawsze słucha swojej matki. Ufajcie mojemu Synowi, że uzdrowi zarówno was, jak i waszą żonę. Trzymajcie się blisko mnie i mojego Syna Jezusa podczas codziennej Mszy św., różańców, adoracji i drogi krzyżowej. Jesteście bardzo wierni swoim modlitwom i sprawiacie, że jesteśmy codzienną częścią waszego życia”.

Czwartek, 30 maja 2024 r.:

(Mk 10,46-52) Jezus powiedział: „Ludzie mój, jeśli uwierzycie, że mogę was uzdrowić, zobaczycie, że Moje uzdrowienie może nastąpić. Bartymeusz błagał Mnie, abym zlitował się nad nim, więc modliłem się o jego ślepotę, aby go uzdrowił. Mój lud ma potrzeby w tym życiu, ale wy potrzebujecie Mojego Światła, aby otworzyć wasze oczy wiary. Dla twojego wiecznego przeznaczenia ze Mną ważniejsze niż to życie jest twoje życie duchowe. W swoim ludzkim życiu spotkacie się z wieloma próbami, ale wiecie, że przyszedłem, aby ocalić tych ludzi, którzy Mnie kochają. Bez względu na to, jak trudne jest to życie, skup się na Mnie i ufaj, że cię uzdrowię i rozwiążę twoje problemy. Nie zostawiam was sierotami, ale czuwam nad każdą duszą. Niektórzy ludzie odrzucają Mnie i mogą wybrać złą ścieżkę do piekła, ale dzieje się tak z własnej woli. Wzywam wszystkie dusze, aby przyszły do ​​Mnie, a Ja poprowadzę was właściwą drogą do nieba, bo Mnie kochacie i wierzycie we Mnie. Jestem bardzo współczujący i pomogę tym, którzy Mnie wzywają. Kocham was wszystkich i nie chcę stracić ani jednej duszy. Sięgnij więc do Mnie z miłością i kochaj swego bliźniego. Pomóż nawet duszom kochać Mnie, aby mogły być ze Mną w niebie”.

Grupa modlitewna:

Jezus powiedział: „Mój ludu, dzisiejszy wyrok skazujący waszego byłego prezydenta jest procesem pokazowym mającym na celu pokazanie, w jaki sposób Demokraci sięgną po wszelkie środki, aby wsadzić go do więzienia. Prokuratura zastosowała nieetyczne środki, aby faworyzować prokuratora i uniemożliwić mu sprawiedliwą obronę. Wiele osób jest zbulwersowanych tak ustalonym procesem z przysięgłymi, którzy nie lubili waszego byłego prezydenta. Będzie apel, który zobaczymy później. Módlcie się, aby ludzie zmienili wasz obecny system sądowy, który jest wykorzystywany przez Demokratów”.

Jezus powiedział: „Synu mój, miej wiarę, że cię uzdrowię, a poczujesz się lepiej. Nauczyliście się, jak kruche są wasze ciała przy najmniejszej chorobie, która może kontrolować wasze zdrowie. Widzisz wartość modlitwy o dobre zdrowie, które czasami bierzesz za coś oczywistego. Dlatego każdy powinien codziennie modlić się o zdrowie, bo choroba może w każdej chwili wziąć górę. Zaufaj Mi, że zapewnię ci zdrowie, abyś mógł kontynuować swoją misję”.

Jezus powiedział: „Ludzie mój, otrzymaliście wiele poselstw na Moim świetlistym krzyżu, który podczas ucisku będzie na niebie nad wszystkimi Moimi schronieniami. Ten krzyż uzdrowi wszystkich Moich wiernych, którzy na niego spojrzą i będą wierzyć w Moją uzdrawiającą moc. Mój synu, odwiedziłeś plantację daktyli w Thermal w Kalifornii, gdzie znajduje się krzyż, który można zobaczyć w nocy bez światła. Obiecałem wam, że podczas ucisku umieszczę na niebie taki uzdrawiający, świetlisty krzyż nad wszystkimi Moimi schronieniami. Spójrz więc na to, a zostaniesz uzdrowiony ze wszystkich swoich dolegliwości.

Jezus powiedział: „Ludzie mój, czytaliście o wielu moich cudach uzdrawiania niewidomych i tych, którzy mają demony, a nawet wskrzeszałem niektórych ludzi z martwych. Uzdrawiałem paralityków, trędowatych i wiele innych chorób. Jeśli uda mi się uzdrowić ludzi z Ewangelii, będę mógł dzisiaj pomóc ludziom w ich chorobach. Najważniejszym powodem, dla którego mogłem uzdrawiać ludzi, była wiara chorych, że mogę ich uzdrowić. Wiele osób może zostać uzdrowionych, ale niektórzy przeszli próby, aby cierpienie chorych mogło pomóc innym. Jeśli więc jesteś chory, możesz ofiarować swoje cierpienie za biednych grzeszników i dusze w czyśćcu. Nie marnujcie więc swego bólu, ale pozwólcie, aby miał on odkupieńczą moc pomagającą duszom”.

Jezus powiedział: „Mój ludu, istnieją przejściowe problemy zdrowotne, które nie trwają długo, ale są też bardziej trwałe problemy zdrowotne, które wymagają stałej opieki. Niektórzy ludzie nie mogą chodzić, a niektórzy cierpią na raka lub inne choroby powodujące niepełnosprawność. Ci ludzie nieustannie cierpią, dlatego potrzebują waszych modlitw, aby pocieszyć ich w jakikolwiek sposób. Możesz odwiedzać chorych w akcie miłosierdzia i możesz pomagać ludziom, tak jak pomogłeś swojemu ojcu w chodzeniu na dializy”.

Jezus powiedział: „Ludzie moi, niektórzy z Was pracowali w hospicjach lub odwiedzali w hospicjach osoby umierające. Osobom przebywającym w hospicjach pozostało niewiele czasu do śmierci, która może wynikać z raka lub innej śmiertelnej choroby. Jeśli to możliwe, starajcie się zanieść im sakramenty, zwłaszcza księdza do sakramentu chorych. Nawet spowiedź może w ostatniej chwili pomóc ocalić niektóre dusze od piekła. Kocham wszystkie dusze i potrzebuję Moich wiernych, a także rąk i nóg, aby pomóc ocalić jak najwięcej dusz.

Jezus powiedział: „Ludzie mój, bardzo was wszystkich kocham i wyciągam rękę, aby ocalić tak wiele dusz, jak tylko mogę. Nie wiecie, kiedy i jak umrzecie, ale musicie mieć gotową i oczyszczoną dusze z grzechów podczas częstej spowiedzi, abyście byli gotowi umrzeć każdego dnia. Chcesz być ze Mną w niebie, więc trzymaj się blisko Mnie każdego dnia, abyś był chroniony przed złym. Mógłbyś nosić brązowy szkaplerz Mojej Najświętszej Matki, jeśli jest obietnica, że ​​będziesz w niebie dla tych ludzi, którzy noszą go z wiarą. Moja Najświętsza Matka i ja czekamy na ciebie w niebie, kiedy odejdziesz z tego życia. Bądź więc gotowy powitać nas z miłością po swojej śmierci, a będziesz cieszyć się życiem wiecznym w miłości i pokoju w niebie”.

środa, 29 maja 2024 r.:

(Msza pogrzebowa za Mary Ellen DiMuro) Jezus powiedział: „Mój ludu, pogrzeby dają wam szansę pożegnania zmarłego, ponieważ Mary Ellen była byłą członkinią Kościoła Najświętszego Imienia. To życie jest tymczasowe, więc nie trzymaj się go tutaj zbyt mocno, bo będziesz miał o wiele szczęśliwszy czas ze Mną w niebie. Żyjąc na ziemi, musisz okazywać każdemu swoją miłość. To sposób, w jaki kochasz Mnie i kochasz swego bliźniego, zostanie wykorzystany w twoim osądzie. Doceniajcie więc całe Moje stworzenie, póki żyjecie, ale pamiętajcie, że najlepsze dopiero przed nami po tym życiu.

Jezus powiedział: „Synu mój, wiem, że jesteś poddawany kilku próbom jednocześnie. Dałem ci więcej prezentów, niż potrzebujesz do wykonania swojej pracy, więc uspokój się najlepiej, jak potrafisz. Niektóre rzeczy zmieniają się w Twoim życiu, na które nie masz wpływu. Pewne rzeczy wymagają wymiany, gdy przestają działać, i powinno to być dla Ciebie łatwe. Zachowaj miłość w swoim sercu bez względu na problemy, jakie możesz napotkać. Trzymaj Mnie blisko siebie we wszystkim, co robisz.”

Wtorek, 28 maja 2024 r.:

Jezus powiedział: „Mój ludu, ostrzegam ludzi, aby porównali to, co wyjdzie z Synodu, z Katechizmem Kościoła Katolickiego. Postępuj zgodnie z Moimi słowami Pisma Świętego, a nie będziesz musiał wierzyć w żadne błędy, które usłyszysz. Módlcie się, aby mój lud został poprowadzony właściwą drogą do nieba”.

Jezus powiedział: „Ludzie mój, za waszymi wojnami stoi Zły, który szuka sposobów na pychę i zabiera cudzą ziemię jako zachętę do wojny. Widzieliście wojny toczące się przez wiele lat, ale po obu stronach bitwy giną ludzie. Dlatego wciąż proszę Was o modlitwę o pokój, aby więcej istnień ludzkich oszczędziła okrutnej śmierci. Niektóre kraje chcą rozszerzyć swoją kontrolę nad światem, ale ostatecznie ich zwycięstwa są tymczasowe, dopóki nie wyprzedzi ich silniejsza siła. Nawet Antychryst powstanie na krótki czas, ale przyniosę Moje zwycięstwo nad wszystkimi złymi i zostaną oczyszczeni z ziemi do piekła. Gdy źli zostaną oczyszczeni, odnowię ziemię i wprowadzę Moich wiernych do Mojej Ery Pokoju”.

tłumacz z oryginału – google tłumacz

Tuesday, June 4, 2024:

Jesus said: “My people, the Pharisees desire for total control is very similar to the Democrats who want total control as well. Biden and the Democrats are trying to use the illegal immigrants as votes to win elections. Their means are against your laws and your Constitution, which they are totally disregarding. Their lies and deceptions show the hypocrisy in their actions. They say one thing to cover up the evil things they are doing. The Democrats are weaponizing their control over the law so they can persecute and control their opposition. You have a weak leader in Biden, and other countries will try to take advantage of this weakness before your election. If a worse war comes, you will be called to the safety of My refuges where My angels will protect you. I love My people, but you will need to do the prudent preparation for all of the coming events.”

Monday, June 3, 2024: (St. Charles Lwanga and Companions)

Jesus said: “My son, you all have been waiting patiently for My Illumination of Conscience or the ‘Warning’. You were traveling fast through a long tunnel until you came in front of Me for your mini-judgment. You have stored up graces in heaven for your good deeds and prayers. Everyone has to suffer through your human condition. This means you will have to endure pain or health problems during your life on earth. Once you have your judgment, you will experience your destination. You will be told about being protected from the evil ones by coming to My refuges. You will be warned not to take the mark of the beast, and not to worship the Antichrist. I will call My faithful to My refuges with My inner locution. Have no fear because My angels will protect you.”

Jesus said: “My son, I told you that you would get better from your bronchitis. You have had difficulty coughing and sleeping on your stomach to stop coughing. Have patience and the last remnants of your cough will go away. Keep praying every day for your health and the health of all of your family. You are hearing some signs that events could be accelerating. So keep close to Me in prayer and be ready when I will call people to My refuges.”

Sunday, June 2, 2024: (Most Holy Body and Blood of Jesus, Corpus Christi)

Jesus said: “My people, I have given you My very Body and Blood at every Mass when you receive Holy Communion. When the priest consecrates the host and wine, they are transubstantiated into My Body and My Blood. My Eucharistic gift enables Me to be with you all of the time in My tabernacle, and in the monstrance at Adoration. I thank all of My faithful who visit Me in Adoration hours. My Blessed Sacrament is powerful in helping you spiritually and physically. You also have seen Eucharistic miracles when blood appears on the consecrated Host. You have visited Lanciano, Italy and Los Teques, Venezuela where such Eucharistic miracles have appeared. These miracles were given for those people who do not believe that My Real Presence is in each consecrated Host.”

Jesus said: “My people, you are seeing how Biden and the Democrats are destroying your country. Your open borders are a flagrant violation of your border laws, and Biden is allowing the drug cartels to control your border. You see fentanyl being shipped in from China that is killing your young people. Biden’s overspending has caused deficits and high inflated prices. Biden’s weakness has precipitated wars in Israel and the Ukraine. Biden’s recent statement that the Ukraine can use America’s weapons to attack Russia has infuriated Putin that could cause a wider war, or an attack on your country. My people need to be ready to leave for My refuges when I bring My Warning and My inner locution. You could see more serious war signals as Russia could decide to attack European countries. Pray for a stoppage to these wars that could get out of control.”

Saturday, June 1, 2024: (St. Justin, First Saturday)

Jesus said: “My people, I love all of you so much and this vision is showing you how important it is to listen to My words in the Scriptures. These words of Mine are your spiritual treasure that you need to hold close to your heart. Take My words on faith that I will help heal all of your ailments in My time. I told you that I will make you better, so believe and listen to My promises. This life is a place to learn how to love Me and your neighbor as yourself. No matter what difficulties you will encounter in your human life, trust in Me to help you on your path to heaven. This life is passing away, but those people who are faithful to Me, will enjoy the eternal life in heaven that I have promised you. Your joy in heaven will know no end.”

Friday, May 31, 2024:

(Funeral Mass for John Hauber) Jesus said: “My people, this was a beautiful Mass for John with some nice singing of hymns by the cantor. John will soon be in heaven with a few more Masses. John was sorry he had to leave his loving family, but he loves all of you, and he will be praying for you. It was a nice touch to give out cards of My Divine Mercy Chaplet. This is the prayer you can pray for all deceased souls. All of the family needs to stay close to Me on your path to heaven. I love every soul and I am asking you to love Me as well.”

Jesus said: “My people, you are well aware of how Biden and the Democrats are destroying your country and taking away your freedoms. The evil elite people worship Satan and they are carrying out the devil’s plans. The goal of these evil elites is to take over your country and make it a part of the North American Union of America, Canada, and Mexico. The evil ones do not want Trump to win because it would greatly delay their plans. So do not be surprised if these evil ones stop the coming election so they can continue their preparation for the Antichrist’s world takeover.”

(Visitation of the Blessed Virgin Mary) Our Blessed Mother said: “My dear children, how I love all of you so much and I thank you, My son, for honoring me this whole month of May and now at my Visitation. I am sending your intentions to have good health to my Son, Jesus. He always listens to His mother. Keep trusting in my Son to heal both you and your wife. Keep close to me and my Son, Jesus in your daily Mass, your rosaries, your Adoration, and your Stations of the Cross. You are very faithful to your prayers and making us a daily part of your life.”

Thursday, May 30, 2024:

(Mk 10:46-52) Jesus said: “My people, when you have faith that I can heal you, you will see My healing can take place. Bartimeus begged Me to take pity on him, so I prayed over his blindness to heal him. My people have needs in this life, but you need My Light to open your eyes of faith. It is your spiritual life that is more important for your eternal destination with Me, than this life. You will face many trials in your human life, but you know I have come to save those people who love Me. No matter how difficult this life is to bear, keep your focus on Me, and trust that I will heal you and answer your problems. I do not leave you orphans, but I watch over every soul. Some people reject Me and they may choose the wrong path to hell, but it is by their own free will. I call out to all souls to come to Me and I will lead you on the right path to heaven because you love Me and have faith in Me. I am very compassionate and I will help those people who call on Me. I love all of you, and I do not want to lose one soul. So reach out to Me in love and love your neighbor. Even help souls to love Me so they can be with Me in heaven.”

Prayer Group:

Jesus said: “My people, today’s guilty verdict on your former President is a show trial to demonstrate how the Democrats will reach for any means to put him in jail. The prosecution used unethical means to favor the prosecutor and prevent a fair defense. Many people are appalled at such a fixed trial with jurors who disliked your former President. There will be an appeal that will be seen later. Pray that people will change your current court system that is being weaponized by the Democrats.”

Jesus said: “My son, you have faith in My healing you, and you will get better. You have learned how frail your bodies are with the least sickness that can control your health. You see the value of praying for good health that you sometimes take for granted. So everyone needs to pray for good health every day because sickness can take over at any time. Trust in Me to keep you healthy so you can carry on your missions.”

Jesus said: “My people, you have received many messages on My luminous cross that will be in the sky over all of My refuges during the tribulation. This cross will heal all of My faithful who look on it and have faith in My healing power. My son, you visited a date plantation in Thermal, California where there is a cross that can be seen at night without a light. I promised you that I would place such a healing luminous cross in the sky over all of My refuges during the tribulation. So look upon it and you will be healed of all of your ailments.”

Jesus said: “My people, you have read of My many miracles of healing the blind, those with demons, and I even raised some people from the dead. I healed the paralytic, lepers, and many other illnesses. If I can heal the people in the Gospels, I can help people today with their illnesses. The main means that I was able to heal people, is when the sick had faith that I could heal them. Many people can be healed, but some have been given trials so others can be helped by the suffering of the sick. So if you are sick, you can offer up your suffering for poor sinners and the souls in purgatory. So do not waste your pain, but let it have redemptive power to help souls.”

Jesus said: “My people, there are temporary health problems that do not last, and there are more permanent health problems that need constant care. Some people cannot walk, and some have cancer or other disabling diseases. These people are suffering constantly, so they need your prayers to comfort them by any means of relief. You can visit the sick as an act of mercy, and you can help people as you helped your father in going to dialysis.”

Jesus said: “My people, some of you have worked in hospices, or you have visited dying people in a hospice. These people in hospices have only a short time until their death, which may be from cancer or other deadly diseases. If it is possible, try to bring them the sacraments, especially a priest for the sacrament of the sick. Even Confession could help save some souls from hell at the last moment. I love all souls, and I need My faithful as My arms and legs to help save as many souls as possible.”

Jesus said: “My people, I love all of you so much, and I reach out to save as many souls as I can. You do not know when or how you will die, but you need to have your souls ready and purified from sin in frequent Confession so you are ready to die every day. You want to be with Me in heaven, so keep close to Me every day so you are protected from the evil one. You could wear My Blessed Mother’s brown scapular where there is a promise that you will be in heaven for those people who wear this in faith. My Blessed Mother and I are waiting for you in heaven when you pass from this life. So be ready to greet us in love at your death, and you will enjoy eternal life in the love and peace of heaven.”

Wednesday, May 29, 2024:

(Funeral Mass for Mary Ellen DiMuro) Jesus said: “My people, funerals give you a chance to say good-bye to the deceased, as Mary Ellen was a former member of Holy Name Church. This life is temporary, so do not cling too tightly to it here because you will have a much happier time with Me in heaven. While you live your life on earth, you need to show your love for everyone. It is how you love Me and love your neighbor that will be used in your judgment. So appreciate all of My creation while you are alive, but remember, the best is yet to come after this life.”

Jesus said: “My son, I know you are being tested with several trials all at once. I have given you more gifts than you need to accomplish your work, so calm yourself down the best you can. Some things are changing in your life that you had no control over them. Certain things need to be replaced when they stop working, and this should be easy for you. Keep love in your heart no matter what problems you may face. Keep Me close to you in everything you do.”

Tuesday, May 28, 2024:

Jesus said: “My people, I am warning people to compare what comes out of the Synod with the Catechism of the Catholic Church. Follow My words of Scripture and you do not have to believe any errors that you hear. Pray that My people will be led on the right path to heaven.”

Jesus said: “My people, it is the evil one who is behind your wars, and he finds ways of pride and taking another’s land as an incentive for war. You have seen wars go on for many years, but there are lives lost on both sides of a battle. This is why I keep asking you to pray for peace, so more lives are spared a cruel death. Some countries want to expand their control over the world, but in the end their victories are temporary until a stronger force overtakes them. Even the Antichrist will rise for a short time, but I will bring My victory over all of the evil ones and they will be cleansed from the earth into hell. After the evil ones are cleansed, I will renew the earth and I will bring My faithful into My Era of Peace.”