Konklawe 2015 i 2025 jest nieważne. Świadectwa i dokumenty – ks. Padre FERNANDO MARÍA CORNET
Kardynał Edward Manning powiedział wprost: „Prawda jest ukryta przed tymi, którzy jej nie szukają”. Dzisiaj panuje absolutny kryzys z powodu braku miłości do Prawdy i możemy zadać sobie pytanie: Kto naprawdę szuka prawdy, komu na niej zależy? Kto jest gotów oddać życie za Prawdę, kochając ją bardziej niż siebie? Duchowni to ci, którzy teoretycznie poświęcili swoje życie Chrystusowi i Jego Ewangelii z miłości do Prawdy; poświęcili się, by oddać życie za Prawdę przede wszystkim. Ale co dzieje się w zdecydowanej większości przypadków? Obejrzyj ten film, który niezbitymi słowami, czynami i dokumentami potwierdza to, co się dzieje, a dowiesz się, gdzie leży prawda, a gdzie kłamstwo. NIE IGRA SIĘ Z BOŻYMI SPRAWAMI, bo „Bóg nie daje się wyśmiewać” (Gal 6,7). O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen.
1/ Obejrzy film do ilustracji z kanału Arturo Periodista Católico 3 @arturoperiodistacatolico3575 TESTIMONIO y DOCUMENTOS IRREBATIBLES para saber QUIÉN dice LA VERDAD y quien MIENTE en la IGLESIA https://youtu.be/Sk8VYSctlIc?si=uljQXP1F2PNUcNT7
2/ Link do pliku PDF o. Cornet dla wszystkich, którzy chcą przeczytać jego pracę, zarówno w wersji oryginalnej, jak i przetłumaczonej na język hiszpański, pod następującymi linkami: