Objawienia o Polsce 2023-2024 – Zakonnica z północnego wschodu / Freira Nordestina / Brazylia /

Objawienia o Polsce 2023-2024 – Zakonnica z północnego wschodu / Freira Nordestina / Brazylia /

Zestawione na podstawie prywatnych objawień otrzymanych zakonnicę z północnego wschodu z Brazylii / Freira Nordestina z Brazylii, która postanowiła zachować swoją tożsamość. Na oficjalnego promotora tych objawień wybrano Lucasa Gelásio. źródło https://www.lucasgelasio.com/revelacoes/categories/freira-nordestina

Objawienia o Polsce https://www.lucasgelasio.com/revelacoes/tags/pol%C3%B4nia

tłumacz google

włącz napisy google

Orzeł nie będzie miał gdzie wylądować (23 grudnia 2023 i 24 kwietnia/maja 2024 )

źródło https://www.lucasgelasio.com/post/a-%C3%A1guia-n%C3%A3o-ter%C3%A1-onde-pousar-dez-23-e-abr-mai-24

Opowiadałam już Państwu o wizji, jaką miała zakonnica Nordestina w październiku 2023 roku, w której widziała białego orła spoglądającego na Pałac Prezydencki RP. Przy tej okazji pokazano mu także Bazylikę Św. Piotra i duży pożar, którego nie można było zobaczyć gdzie to się działo. W dniu 12.12.2023 zakonnica miała kolejną podobną wizję. Zobaczył wysoką wieżę, której iglica zakończyła się kulą ziemską. Siedział na nim ten sam biały orzeł. Wystartował i poruszał się w poszukiwaniu miejsca do lądowania, ale na próżno. Wszystko wokół niego zostało zniszczone i płonęło. Usłyszano męski głos mówiący: „Wkrótce orzeł będzie szukał miejsca do lądowania, ale go nie znajdzie”. Ptak zleciał na kawałek ziemi, gdzie wśród gruzów leżała dziewczyna. Dziobem dotknął jej włosów, ale dziecko nie żyło. Orzeł był zasmucony i płakał.

W dniu 24.04.2024 podczas adoracji zakonnica upadła twarzą do ziemi, prosząc Boga o przebaczenie grzechów ludzkich. W pobliżu jego twarzy ziemia zaczęła gwałtownie się trząść, jak podczas trzęsienia ziemi. Siostra czuła, że ​​zjawisko to ma charakter duchowy i nie zostało zakłócone. Zapytał Pana, co to oznacza. W odpowiedzi usłyszała: „Moja córko, ludzkość jest jak w konwulsjach. Módlcie się i czyńcie pokutę, bo wielki będzie ból, gdy ten wstrząs osiągnie swój szczyt”. Rozumiała, że ​​grzechy ludzkości stają się coraz większe i jeśli nie nastąpi nawrócenie, ich skutkiem będzie kara Boża.

W dniu 05.12.2024 zakonnica zobaczyła kilka świateł spadających z nieba. Wyglądało to jak bombardowanie. Potem zobaczył w ciemności kilka miast, jedno po drugim, pozbawionych prądu. Kiedy Bóg objawia takie scenariusze, to nie po to, abyśmy się bali, ale po to, abyśmy bali się przed Nim, nie chcieli Go obrazić i prosić o Jego Miłosierdzie. Każdą karę można złagodzić poprzez nasze nawrócenie, nasze modlitwy i ofiary. Pan ma wszystko pod kontrolą i aby interweniować w naszej pomocy, chce tylko, abyśmy Go kochali.

Ataki na Polskę (23 października 2023 i grudnia oraz 24 stycznia 2024 )

źródło https://www.lucasgelasio.com/post/ataques-contra-a-pol%C3%B4nia-out-e-dez-23-e-01-24

Podzieliłem się już z Wami rewelacjami Northeastern Na na temat wzrostu konfliktów, które po eksplozji w Polsce przejdą na skalę globalną. Poniżej zrelacjonuję więcej podobnych rewelacji, jakie otrzymała:

W dniu 10.09.2023 zakonnica usłyszała wewnętrzny głos, który powiedział: „Na Warszawę wyruszy armia. Cała Polska będzie otoczona.”

W dniu 24.12.2023 po przyjęciu komunii miał wizję: na ziemi leżało dwóch żołnierzy; jeden został ranny, a drugi próbował go ciągnąć, aby uratować mu życie. Obok nich wisiała duża polska flaga.

Dnia 01.04.2024, pytając Pana, skąd te rewelacje dotyczące Polski, usłyszał odpowiedź: „Ponieważ Polsko, moja córko, Tobie zawierzyłem, a Twoje modlitwy i drobne wyrzeczenia opóźniają wyznaczoną jej karę. W nocy zostanie wam dany znak. Kiedy przyjdzie do was ten znak, poznacie, że wszystko się zaczęło”.

23.01.2024 Zakonnica miała sen, w którym widziała duży plac. Znajdował się w nim pomnik, który wyglądał jak lew, chociaż nie było go wyraźnie widać. Z czterech stron pomnika wisiały duże polskie flagi. Na placu odbywało się wydarzenie i było pełno ludzi. Niektórzy trzymali flagi narodowe. Następnie usłyszał odgłosy kilku strzałów oddanych do publiczności. Widział wielu padających martwych i rannych na ziemię, a reszta uciekła. W tym samym śnie widziała Papieża przemawiającego do tłumu. W połowie przemówienia poczuł się źle i został przewieziony do szpitala. Módlmy się za Polskę i Papieża. Wszelkie modlitwy i ofiary, niezależnie od tego, jak małe, opóźniają i minimalizują te wydarzenia. Łączmy się w tej intencji, wołając o Miłosierdzie Boże, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Rewelacje o Polsce (październik i listopad 2023)

żródło https://www.lucasgelasio.com/post/mais-revela%C3%A7%C3%B5es-sobre-a-pol%C3%B4nia-out-e-nov-2023

W dniu 22 października 2023 roku, gdy była chora i pod wpływem leków – i w związku z tym nie jest przekonana, czy to rzeczywiście było objawienie – zakonnica Nordestina usłyszała męski głos, który jej powiedział: „Kości Faustyny ​​zostaną rozrzucone przez ulice. Brak Łaski będzie tak wielki, że ludzie będą chodzić bez kierunku, taka jest ich rozpacz”. Już w lepszym zdrowiu,

31 października podczas modlitwy adoracyjnej zakonnica miała wizję olśniewającego, biało-złotego orła, który spoglądał na budynek, uznany później za Pałac Prezydencki RP. Potem w ciemności nocy zobaczył Bazylikę Świętego Piotra. Następnie zobaczył duży ogień, ale nie wiedział, gdzie się znajdował. Tego samego dnia miał jeszcze jedną wizję: katedrę, później zidentyfikowaną jako Wawel w Krakowie, a głos powiedział mu: „Święty Szczepan, Polska”.

15 listopada miał sen, który uznał za objawienie: zobaczył budynek, przy wejściu widniał herb Polski, orzeł biały. Po obu stronach symbolu widniało słowo, którego nie rozumiał. Pojawili się mężczyzna i kobieta trzymający czerwony materiał, pod którym kryło się długie i wąskie pudełko. Przeszli długi, kręty korytarz. Na koniec weszli do dużej przestrzeni ze szklanymi oknami. Położyli pudełko na podłodze, zdjęli szmatkę i zapalili zapalniczkę. Zauważył ich strażnik w wojskowym ubraniu i zaalarmował swoich kolegów. Kobieta zapaliła coś, co było w pudełku i uciekła ze swoim towarzyszem. Eksplozja nastąpiła, zanim strażnicy zdążyli zareagować. Pośród chaosu, gdy ludzie biegali we wszystkich kierunkach, zakonnica zobaczyła więcej materiałów wybuchowych na korytarzach, po czym nastąpiła potężna eksplozja. Na miejsce przybyły pojazdy wojskowe, już zniszczone. Towarzyszyły im wozy strażackie i czarne samochody, z których zjeżdżały władze. Pod koniec snu zakonnica obserwowała rozmowę wojska z władzami, podczas gdy strażacy gasili pożar. Znów można było zobaczyć herb Polski, teraz w płomieniach.

Objawienia te wydają się dotyczyć tego samego wydarzenia, które miało miejsce 8 sierpnia 2023 r. Ich znaczenie jest niepewne, ale potrzeba modlitwy za Polskę jest jasna. Niech Matka Boża Częstochowska, Święta Faustyna, Święty Maksymilian i Święty Jan Paweł II orędują za tą Ojczyzną.

Cierpienie w Polsce i Niemczech (21.09.2023)

żródło https://www.lucasgelasio.com/post/sofrimento-na-pol%C3%B4nia-e-na-alemanha-21-09-2023

Podczas adoracji w dniu 21 września 2023 r. zakonnica Nordestina otrzymała trzy wewnętrzne oświadczenia: „Polska działa z zemsty, a nie ze sprawiedliwości. Z tego powodu będzie bardzo cierpiał”. „Niemcy poniosą karę ze strony narodów odstępczych; ona zrujnuje świat.” „Putin będzie bardzo cierpiał, prawie niemożliwe jest uratowanie siebie”. Na początku października zakonnica przeszła trudne próby: diabeł oskarżył ją o zwodzenie ludzi.

Około 9 października modliła się przed Najświętszym Sakramentem, prosząc Pana, aby pokazał jej, czy to wszystko nie jest pomyłką, gdyż Polska wydawała jej się bardzo katolicka i nie miałaby powodu angażować się w większy konflikt, jak usłyszała w w porannej audycji 8 sierpnia. W odpowiedzi otrzymał kolejny głos: „13-tego dam wam znak, że to ja mówiłem do was tego ranka. 14-tego zobaczycie konkretny dowód na to, że Polska nie jest już taka sama.”

13 października po południu po odmówieniu różańca zakonnica zobaczyła znak na słońcu, którego jasność osłabła i można ją było bez trudu dostrzec gołym okiem. Przez około 10 minut słońce zdawało się wirować i obracać, czasami emanując wielkim blaskiem, który nie zasłaniał widoku, a następnie ponownie świeciło delikatnie. Gdy znak się skończył, zakonnica poczuła, że ​​Pan pokazał jej, że jest z nią, nawet w czasie jej udręki.

Dwa doniesienia prasowe z Polski z 14 października potwierdziły tę rewelację: zamachowiec-samobójca groził, że wysadzi się w Warszawie, a tłum demonstrował w Krakowie poparcia dla H4mas.

Sześć wydarzeń (28.09.2023)

żródło https://www.lucasgelasio.com/post/os-seis-acontecimentos-28-09-2023

Są ludzie, którzy chcąc zminimalizować cierpienie innych i zjednoczyć się z Krzyżem Chrystusa, ofiarowują się Bogu jako ofiary odkupieńcze. Ich ofiary zostają przyjęte przez Niego, który błogosławi ich duchowymi łaskami. Niektóre z tych ofiar otrzymują dar widzenia scen przyszłych tragedii, aby móc zawczasu modlić się i cierpieć w intencji zminimalizowania cierpień, które mają nadejść.

Podczas adoracji, którą odprawiła 28 września, zakonnica Nordestina otrzymała wiedzę o sześciu przyszłych wydarzeniach: Eksplozja zamachowca-samobójcy, w wyniku której zginęło i zostało rannych kilka osób; coś w rodzaju spadającej gwiazdy; ludzie zaglądający w wielką dziurę w ziemi; silne wiatry, burze, gwałtowne fale i zawalenie się budynków na skutek wstrząsów; erupcja dużego wulkanu; coś eksploduje w Polsce.

Na zakończenie wizji otrzymał fragment biblijny: Habakuka 2,1-4. Habakuka 2, 1-4 1. Stanę na straży i stanę nad okopem; Przyjrzę się temu, co powie mi Pan i co odpowie na moją prośbę. 2. I Pan odpowiedział mi w ten sposób: „Zapisz tę wizję, wyryj ją na tablicach, aby można było ją łatwo odczytać; 3. ponieważ nadal istnieje wizja określonego terminu, szybko zbliża się on do jego terminu i nie zawiedzie. Ale jeśli to zajmie trochę czasu, poczekaj na to, bo z pewnością się spełni i nie zawiedzie. 4. Oto kto nie ma prawej duszy, ginie, ale sprawiedliwy żyje dzięki swojej wierności.

Dzień po wizji w Pakistanie eksplodował zamachowiec-samobójca, pozostawiając dziesiątki osób zabitych i rannych, co wydaje się mieć już miejsce w pierwszej widzianej scenie.

Kilka z poniższych zaowocowało również w późniejszych dniach. To ostatnie prawdopodobnie powtarza objawienie, które zakonnica otrzymała 8 sierpnia i nadal nie wydaje się, aby się ziściło. W Księdze Habakuka Bóg odpowiada prorokowi, który wzywa do sprawiedliwości, oznajmiając mu, że wypełnienie się proroctwa szybko się zbliża i dając mu polecenie jego spisania. Zapowiada także upadek bezbożnych i przewagę sprawiedliwych. Skupmy wzrok na obietnicach Pana, który nie opuści nas w cierpieniach, ale przyjdzie nam z pomocą. Ufajmy, że wszystko może się zmienić poprzez modlitwę i pokutę. I pamiętajmy, że obok nadziei i wiary Bóg prosi nas także o miłość. Sprawiedliwi będą żyć wiarą. A wiara bez uczynków jest martwa.

Eksplozja w Polsce (08.08.2023)

żródło https://www.lucasgelasio.com/post/uma-explos%C3%A3o-na-pol%C3%B4nia-08-08-2023

Rankiem 8 sierpnia 2023 roku zakonnica Nordestina otrzymała ważne objawienie. Nie jest pewna, czy spała, czy czuwała, ale doskonale pamięta rozmowę z Naszym Panem, jak to ma miejsce w mowie wewnętrznej. — Córko, konflikty będą narastać… Potem zapadła krótka cisza. — Kiedy, Panie? — Mówiłem już wam przez Moją Matkę i Mojego Proroka.

Rozpocznie się w październiku. — Ale jak to się stanie? — W mieście Sol w Polsce eksploduje niebezpieczne urządzenie. To doprowadzi inne narody do przyłączenia się do gu-rr-. Niektórzy, ponieważ zostaną trafieni; inni, aby walczyć dla swoich sojuszników. — W takim razie będzie Terc. G. Na całym świecie? — Będzie to trzecia wojna na wielką skalę, ale nie wszystkie narody do niej przystąpią. Ci, którzy nie wezmą udziału, będą wspierać innych modlitwą. Będą to przede wszystkim narody bardzo katolickie. — A kiedy to się skończy? — Potrwa to kilka lat, ale zakończy się przez Japonię. Ten kraj, który pod koniec II G. zdewastował dwa miasta, zademonstruje światu siłę przebaczenia i poprzez bohaterski czyn. , położy kres Trzeciemu. G. Rozmowa zakończyła się w ten sposób.

Po modlitwie w związku z tym, czego doświadczyła, zakonnica udała się na badania tego miasta. Znalazł wieś Sól i miasto Nowa Sól. Dodam, że jest też możliwe, że słowo „Słońce” nie zostało wypowiedziane po polsku, ale po portugalsku i dlatego mogło odnosić się do jakiegoś miasta, np. Wielkiego Słońca, którego tłumaczenie brzmiałoby Wielkie Słońce.

Nie wiemy, w którym miejscu się znajduje proroctwo odnosi się do. Tak naprawdę, jak głosiło przepowiednia, świat był świadkiem poważnego konfliktu, który rozpoczął się na Wschodzie w październiku 2023 r.

Nie wiemy jednak, kiedy Polska zostanie uderzona, co spowoduje nasilenie konfliktów. Pamiętajmy, że te objawienia są nam dane, abyśmy wiedzieli, że Bóg ma nad wszystkim kontrolę i abyśmy modlili się o złagodzenie lub chociaż stłumienie kary. Módlmy się za Polskę, a zwłaszcza za to miejsce, które nazywano „miastem słońca”.

Warto zajrzeć i posłuchać także tego zwłaszcza w świetle wydarzę dnia wczorajszego 08.07.2024 Umowa Polska- Ukraina- tutaj więcej o nich rzeczowo logicznie i na temat