Droga Różańcowa

Organizujemy spotkania Droga Różańcowa dla dzieci według Tajemnic Różańca Świętego w Domach Dziecka.

Droga Różańcowa Dzieci Bożych według Tajemnic Różańca Świętego organizuje Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych oraz Wspólnota Apostołów Miłości z Polski i ze Szkocji w ramach Posługi Radości – link

Zadzwoń i zaproś do miejsca, które znasz

Telefon 607 300 013

apostolowiemilosci.pl

Obecnie Posługę Radości dla dzieci w Szymonowie przez 15 dni prowadzą Ania Wyrzykowska / Toruń / i Agnieszka Macyra / Ostróda /.

Wsparcie finansowe naszych działań zapewnia Fundacja Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych

Cele Fundacji – link

Statut Fundacji – link

Nasze konkretne działanie dla Dzieci Bosych z Szymonowa to

1) 15 dni spotkań – Drogi dla Dzieci Bożych według tajemnic różańca świętego- tajemnice radosne, bolesne, chwalebne, Jesteśmy już po I tajemnicy – Zwiastowanie NMP, kolejne dni w ustalanych na bieżąco terminach, Spotkania prowadzą w Szymonowie Ania Wyrzykowska i Agnieszka Macyra.

2) Założenie zespołu Uwielbienia Dzieci Bożych śpiewających i grających na ukulele z Szymowowa – 12 grudnia 2021 przekazane zostało osobiście dzieciom 9 instrumentów, w sobotę 18 grudnia przekazane zostanie kolejnych 8 instrumentów. W planach w razie potrzeby kolejne instrumenty! Są to instrumenty osobiste dla dzieci, na których dzieci będą mogły cieszyć się, uczyć, grać i występować, są to instrumenty przekazywane imiennie dla każdego dziecka. Kto śpiewa i gra ten dwa razy się modli !!! Zespół prowadzi obecnie Ania Wyrzykowska.

3) Zorganizowanie miejsc w których Dzieci Boże z Szymonowa będą mogły występować czyli grać i śpiewać i wielbić BOGA –  takich jak – parafie, wspólnoty kościelne, obozy dziecięce, szkoły katolickie,

Pomóż nam ewangelizować poprzez modlitwę, ofiarę pieniężną na zakup kolejnych instrumentów ukulele dla dzieci oraz na nasze dojazdy. / Ania dojeżdża z Torunia/ Agnieszka mieszka w Ostródzie/Dzieci mieszkają w Szymonowie koło Ostródy / 15 dni czyli tajemnice różańca radosne, bolesne i chwalebne, 15 dni ale w dostępach czasowych, dlatego prośba o wsparcie na dojazdy dla Ani do Ostródy.

Jeśli Duch Święty podpowie Ci jakiś sposób pomocy dzwoń śmiało! Jeśli duch Święty wskaże Ci jakiś nowy Dom gdzie mieszkają Dzieci Boże, które wielbić Boga zadzwoń przyjedziemy ?

Jeśli chcesz nas zaprosić i gościć abyśmy zaśpiewali- Zespół Dzieci Bożych z Szymonowa śpiewających i grających na ukulele, zadzwoń!

Ania Wyrzykowska tel. 607 300 013

Agnieszka Macyra tel. 608 291 649

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych

Konto Bankowe 03 1140 2004 0000 3602 7927 0193

NIP 9562355167 /  Regon 384542686 / KRS 0000806420

e-mail apostolowiemilosci@gmail.com

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych TV

Kanał na youtube- świadectwa Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych – świadectwa – link

Kanał na youtube – Mandukacja czyli Zjedz Słowo Boże- link

BO JEŚLI POZNASZ BOGA ŻYWEGO

i powiesz Mu – TAK – będziesz z Jezusem chodził po ulicach miasta szukając zagubionych. Będziesz niestrudzenie przyprowadzał ludzi do Jezusa ogłaszając Jego stałą i niezmierzoną MIŁOŚĆ! Będziesz każdego dnia wzrastał w łasce i miłości u Boga i u ludzi. Słowa i czyny nabiorą dla Ciebie jeszcze większej mocy, aby iść dalej… aby miłość była w nas i była pełna!  Aby doświadczać znaków i cudów Bożych i radości życia!

Jeśli poznasz Boga Żywego będziesz chciał Go więcej dla siebie i dla innych.