Dom Apostołów Miłości

Do konkretnej osoby przychodzi konkretna osoba wołając pomóż mi, ona chce pomocy od zaraz, TERAZ.  Można przejść obojętnie, powiedzieć później, za kilka dni, tygodni, miesięcy, ale powiedzieć tak zrobimy to razem i teraz.

Czy jeśli jesteś chory boli cię ząb i nie możesz spać po nocach ani jeść, chciałbyś pójść do dentysty i usłyszeć przyjdź za miesiąc, albo przyjdź jak będę gotowy? Na pewno nie, mówisz sobie, już dłużej nie wytrzymam tego, TERAZ, bo dłużej już się nie da!  W takim stanie są osoby wołające o pomoc, uboga i strapiona która nie zna Boga. Możesz przejść obojętnie, że to nie jest dla mnie, możesz zasłonić się zapchanych kalendarzem obowiązków, ba nawet modlitw karmiąc własne ego, a ten człowiek jest przy drodze i woła TERAZ potrzebuję pomocy.

Każdy ma różną drogę życia, ponieważ jesteśmy tak cudownie niepowtarzalni, aby kochać i być kochanym w radości, dzieląc się tym, co mamy różnego w sobie, jak kawałki puzzli dopasowując się i uzupełniając.

Wszyscy wiemy, że potrzeby materialne jak spanie, jedzenie, ubrania, są sprawami drugorzędnymi. Człowiek wołający o pomoc, pomimo iż może nie mieć zapewnionych tych wszystkich potrzeb w sposób zadowalający, to tak naprawdę woła o zaspokojenie najważniejszej potrzeby kochać i być kochanym, szukając odpowiedzi, na jakie zadajemy sobie wszyscy pytanie – szukamy Boga i sensu życia, szukając MIŁOŚCI.

Do konkretnej osoby przychodzi konkretna osoba wołając TERAZ POMÓŻ MI i razem idziecie do konkretnej OSOBY do BOGA, na spotkanie osób, choć wiem, że Bóg już jest w momencie kiedy spotykają się te dwie osoby, On już tam JEST.

Wówczas ta pomoc, pomimo iż czyniona ręką ludzką jednak prowadzona jest przez Ducha Bożego,. z natchnienia Ducha Świętego, który wieje kędy chce i jak chce.

Trzeba zostawić wszystko, nawet, jeśli ci się wydaje, że nic nie posiadasz, i trzeba zacząć nowe życie poprzez MIŁOŚĆ! I w takie nowe życie wchodzą konkretne osoby! W takich historiach życia uczestniczymy od 28 września 2017 roku, ciesząc się, że jesteśmy osobami do których przychodzą inni szukając pomocy od ZARAZ.

Szukamy darczyńców na zakup Domu Rodzinnego i Misyjnego, gdzie od ZARAZ będzie udzielana pomoc tym którzy przyjdą, gdzie przyjdzie konkretna osoba uboga i strapiona do konkretnej osoby i gdzie będzie mieszkał BÓG, gdzie będziemy JEZUSA Ukrytego w Najświętszym Sakramencie Adorować i Kochać i rozmawiać z NIM

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych

Zostań darczyńcą DOMU i wesprzyj dzieło
użycz DOM, przekaż w darowiźnie DOM lub też wspomóż zakup DOMU Apostołów Miłości dla bezdomnych, ubogich i strapionych, gdzie na zasadach wspólnotowych i rodzinnych, ludzie bezdomni, ubodzy, uzależnieni, strapieni, będą znajdowali Boga Żywego, zaczynali nowe życie, znajdowali pomoc, miłość i radość, swoje miejsce aby zacząć od nowa bez oczekiwania i przygotowania.

Szukamy Darczyńców domu, gdzie na zasadach wspólnotowych i rodzinnych, kierując się zasadami miłości i życia chrześcijańskiego i katolickiego, ludzie bezdomni, biedni, uzależnieni, zasmuceni, strapieni będą znajdywali Żywego Boga, miłość i radość życia od zaraz, bez oczekiwania i przygotowania, w której będą można urządzić dom dla osób ubogich i strapionych, wolontariuszy, gdzie będzie wspólna kaplica i jadalnia, uprawa ziemi i hodowla zwierząt, oraz rozwijanie i znajdowanie swoich zdolności i dzielenie się nimi.

Prosimy o modlitwy w tej intencji

Pomóż nam ewangelizować ubogich i strapionych, bezdomnych, uzależnionych

Fundacja Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych

Konto Bankowe 03 1140 2004 0000 3602 7927 0193

NIP 9562355167 /  Regon 384542686 / KRS 0000806420

e-mail apostolowiemilosci@gmail.com

Telefon 607 300 013

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych TV

BO JEŚLI POZNASZ BOGA ŻYWEGO

i powiesz Mu – TAK – będziesz z Jezusem chodził po ulicach miasta szukając zagubionych. Będziesz niestrudzenie przyprowadzał ludzi do Jezusa ogłaszając Jego stałą i niezmierzoną MIŁOŚĆ! Będziesz każdego dnia wzrastał w łasce i miłości u Boga i u ludzi. Słowa i czyny nabiorą dla Ciebie jeszcze większej mocy, aby iść dalej… aby miłość była w nas i była pełna!  Aby doświadczać znaków i cudów Bożych i radości życia!

Jeśli poznasz Boga Żywego będziesz chciał Go więcej dla siebie i dla innych.

Jesteśmy świadkami wielu cudów pośród osób bezdomnych z ulicy i uzależnionych i widzimy jak Bóg uwalnia tych ludzi poprzez swoją miłość. Idziemy do takich ludzi.
Jeśli znasz / spotkasz osoby, które nie znają Boga, albo są w ludzkim dole rozpaczy i zagubienia uzależnieni, bezdomni, osoby tak smutne, że wołają o śmierć i nie widzą wyjścia ze swojej sytuacji, osoby, o których wszyscy mówią nie ma już ratunku, to do takich właśnie osób posyła nas Jezus i czyni cuda dla nich, bo są Jego największym Skarbem.. Jeśli spotkasz osobę w potrzebie Zapytaj się czy chce spotkać Jezusa, usłyszeć o Bogu, który prawdziwie kocha, czy chce zmienić swoje życie razem z NIM, czy chce usłyszeć, co Żyjący Bóg robi dzisiaj i może dla nich zrobić tak wiele z miłości,
Jeśli ta osoba powie tak, chcę poznać, chcę zmienić swoje życie, chcę spróbować, nie chcę tak żyć wówczas proszę wsadź ją do pociągu, przywieź samochodem, daj numer telefonu nawet napisz na zwykłej kartce, wówczas my w Imię Jezusa jej pomożemy, aby Go spotkała i nigdy już nie będzie sama, bo spotykając Jezusa stanie się Apostołem Miłości. My taka osobę ubierzemy, nakarmimy, porozmawiamy, pomodlimy się, opowiemy o cudach Jezusa, pośmiejemy się razem, przygotujemy do spowiedzi i innych sakramentów Kościoła Katolickiego, pójdziemy razem na Mszę świętą, zawieziemy na detoks i terapię, będziemy odwiedzali, dzwonili, wyślemy do Maryi, damy rower, świętowali razem urodziny, rocznicę modlitwy o Ducha Świętego, spowiedzi, pierwszej mszy świętej, czy trzeźwości itd.

Pomóż  nam pomagać i przysyłaj ludzi !

Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych / tel. 607 300 013 /


Charyzmat  Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych to niesienie Boga Żywego do osób ubogich i strapionych, bezdomnych, uzależnionych, zagrożonych, opuszczonych, zagubionych, chorych, więźniów, tych mieszkających w domach i tych na ulicy, do tych których nie ma w kościołach, którzy zagubił drogę do Boga, lub nigdy jej nie poznali.  Głosić Jezus, który żyje i poddać się natchnieniom Ducha Świętego, aby sam Bóg mógł działać uwalniając ludzi przez miłość. Działania Dzieła to doprowadzić wraz z Maryja do spotkania człowieka z Żywym Bogiem w mocy Ducha Świętego, tak, aby człowiek, który nie zna Boga, pragnął spotkać się z Nim w sakramentach świętych Kościoła Katolickiego i we wspólnocie Kościoła. Powołaniem Dzieła jest wychodzenie do ludzi, a nie czekanie, na tych, którzy nie spotkali Boga Żyjącego w Kościele, w Jego sakramentach, w znakach i cudach, Boga Bliskiego, Żyjącego tu i teraz pomiędzy nami na ziemi, Boga, który JEST z nami po wszystkie dni aż do skończenia świata.

SZUKASZ POMOCY ? CHCESZ POMÓC ?  ZADZWOŃ
Misjonarz ulicy – to osoba, która wychodzi do ludzi, których nie ma w Kościele katolickim, którzy nie znają Boga, wychodzi to osób, które w sposób natychmiastowy, czyli tu i teraz potrzebują pomocy Boga i człowieka, wychodzi do osób, które już nie chcą prosić o pomoc  Pomóż nam pomagać i przysyłaj ludzi szukających Boga. Dzieło Ewangelizacji Ubogich i Strapionych / tel. 607 300 013

MEDIA O DZIELE

15.07.2021 Radio Diecezji Tarnowskiej RDN Małopolska

Po zerwaniu z nałogiem wyrusza na pielgrzymkę – może zabrać także Twoją intencję – więcej

30.03.2021 TVP1 Ocaleni

07.02.2021 Tygodnik Niedziela Małopolska

01.02.2021 Radio Diecezji Rzeszowskiej Radio Via

15.09.2019  TVP 1 Szczecin program Barka