Mandukacja czyli Zjedz Słowo Boże

Mandukacja to codzienne czytanie Pisma Świętego tak jak jemy codzienne posiłki, zjadamy Słowo Boże, przeczytane Słowa rozbrzmiewają w nas, a my je trawimy, przyswajamy, zapamiętujemy, i działamy, bo stajemy się przecież tym, co jemy. Zjedz Słowo Boże i żyj z NIM i żyj NIM. Mandukacja wyśpiewywana zapada jeszcze bardziej w serce. Czytaj, śpiewaj małe zdanie i chodź z NIM przez cały dzień. – LINK
Zapraszam do codziennego Życia Słowem Bożym- autor melodii ania wyrzykowska
— „Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Boga (Mt 4, 4). /
Kanał powstał 06.08.2021 w Święto Przemienia Pańskiego

Zaproś chór bezdomnych aby śpiewał w Twojej parafii Słowo Boże z kanału Mandukacji

Jeśli chcesz  zasubskrubuj kanał Mandukacja

Klikasz w Zasubskrubuj i klikasz też w dzwoneczek i wybierasz wszystko, wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych Słowach Bożych do zaśpiewania

W tych filmach nie chodzi o super wykonanie wokalu, instrumentu czy złożenie filmu, to ma być proste, aby każdy śpiewał, tam, gdzie jest i jak potrafi. Każdego dnia dochodzi na pewno jedno Słowo do śpiewania. Zaczynaj jak Dawid śpiewać Słowo Boże !

Kto śpiewa dwa razy się modli. Chodź i śpiewaj, zapamiętuj, zobaczysz w Twoim życiu zacznie się zmieniać wiele kiedy zaczniesz żyć Słowem Bożym. Zacznij czytać Słowo Boże zaczniesz poznawać SERCE BOGA i być bliżej NIEGO.

Proszę poleć ten kanał innym.

Początek był taki, ze w czasie Adwentu 2020 postanowiłam, że będę na każda niedzielę do czytań niedzielnych łapać Słowo Boże, które mnie dotknie i ułożę melodię, właściwie spróbuję , aby ta melodia przyszła. I tak w każda Niedzielę zostały publikowane na stronie apostołowiemiłości.pl  czytania z Niedzieli Adwentowej i do nich melodia z wybranego teksu. W ten sposób powstały nowe melodie, z którymi chodziłam i chodzili też inni.  Z racji pracy nad stroną i odchodzenia nieco jej zasobów przyszło natchnienie- mandukacja- czyli codzienne zjadanie Słowa Bożego poprzez formę śpiewanie i chodzenie cały dzień z jednym fragmentem i na deser proste obrazy filmowe do melodii. Pomagając młodemu uzależnionemu mężczyźnie modlitwą i działaniem poprzez wsparcie rodziny i znalezienie terapii usłyszałam 1 lipca 2021 świadectwo o Piśmie Świętym. Cały dom spłonął, było w nim pełno książek, wszystkie spłonęły oprócz Starego  i Nowego Testamentu.